Logowanie Krok 1 z 2

2019-09-09
Informujemy o konieczności aktualizacji aplikacji Inwestor mobile dla systemu Android do wersji 2.0.4. Starsze wersje aplikacji nie umożliwiają zalogowania.

2019-04-05
Uwaga użytkownicy Inwestora mobile na telefonach z systemem Android

Od 11 kwietnia 2019 r. czasowo nie będą dostępne alerty cenowe push na telefonach z systemem operacyjnym Android. Jest to związane ze zmianami w usługach przesyłania powiadomień za pomocą komunikatów push wprowadzanymi przez Google.
Każdy użytkownik aplikacji Inwestor mobile, który miał aktywne powiadomienia push w okresie 1.02-7.04 br., otrzyma pakiet 100 darmowych SMSów, którymi można zastąpić pushe. Korzystanie z SMSów będzie jednak możliwe wyłącznie po wyrejestrowaniu urządzenia (w Ustawieniach Inwestora mobile lub w opcji Ustawienia - Urządzenia mobilne w Inwestorze online). Wyrejestrowanie urządzenia skutkuje brakiem możliwości korzystania z PIN mobile.
Przywrócenie komunikatów push planowane na czerwiec br., ze względów technicznych jest opóźnione. O konkretnym terminie poinformujemy w odrębnym komunikacie.

2019-04-01
Informujemy, że od 17 kwietnia 2019 r. do korzystania z aplikacji NOL3 konieczna będzie aktualizacja przeglądarki Internet Explorer do wersji 11, niezależnie od przeglądarki, za pomocą której uruchamiają Państwo aplikację NOL3.

2018-01-29
Uwaga użytkownicy aplikacji do przeglądu notowań NOL3! Do prawidłowego działania aplikacji konieczny jest system Windows 7 lub późniejszy oraz przeglądarka Google Chrome w najnowszej wersji, Internet Explorer 11 lub Firefox z uwzględnieniem poniższych ograniczeń.

W przypadku przeglądarki Mozilla Firefox aplikacja NOL3 działa prawidłowo w wersji 57 bez żadnych warunków oraz w wersji 58 jeśli została zaktualizowana z wcześniejszej wersji przeglądarki. Zmiany wprowadzone przez producenta spowodowały brak możliwości uruchomienia aplikacji w wersji 58 jeżeli podczas instalacji na komputerze użytkownika nie było zainstalowanej wcześniejszej wersji przeglądarki Firefox.

Jak zostać Klientem serwisu Inwestor online?
Otwórz rachunek w jednej z naszych placówek. Jeśli jesteś już klientem Santander Bank Polska S.A., możesz rozpocząć proces zawarcia umowy maklerskiej zdalnie, czyli szybko i prosto, a do placówki przyjdź tylko podpisać umowę. Więcej »

Warto wiedzieć
Korzystanie z serwisu możliwe jest po zawarciu Umowy o świadczenie usług maklerskich z Santander Biuro Maklerskiej. Szczegółowe informacje dostępne są:
- na stronie serwisu ogólnodostępnego w zakładce Inwestowanie online,
- w każdym Punkcie Usług Maklerskich Santander Biuro Maklerskie, których wykaz znajduje się na stronie serwisu ogólnodostępnego w opcji Placówki,
- w Zespole Contact Center tel. 801 36 46 36 lub 61 856 44 44 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora), wybierając opcję 4, w dni robocze w godzinach 8:00-16:00, e-mail: bm.inwestor@santander.pl

Transakcje poza rynkiem

Transakcje stabilizujące

Uwaga!
Zawsze sprawdzaj adres i certyfikat strony, na której wprowadzasz kody dostępowe (NIK, PIN), zwłaszcza jeśli link do strony prowadzi z wiadomości e-mail. Szczegóły dotyczące bezpiecznego korzystania z Inwestora online znajdziesz w ramce Twoje bezpieczeństwo. W razie wątpliwości prosimy o kontakt na adres bm.inwestor@santander.pl

Trzykrotne podanie błędnego kodu PIN powoduje blokadę dostępu do serwisu Inwestor online/mobile. Odblokowanie nastąpi po wpisaniu numeru NIK i kodu odblokowującego PUK (kod PUK otrzymali Państwo razem z kodem PIN). Jeśli nie pamiętają Państwo swojego kodu PUK, w celu odblokowania dostępu do serwisu Inwestor online/mobile proszę skontaktować się z naszym pracownikiem od godziny 8.00 do godziny 19.00 w dni robocze pod numerem telefonu 801 36 46 36 lub 61 856 44 44 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).

801 36 46 36 - telefon czynny w dni robocze w godzinach 8:00-19:00, koszt połączenia zgodny z taryfą operatora